[Firma] Schody z drewna wewnętrzne od producenta


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Oferujemy wygodne schody drewniane na zamówienie. Jeśli szukasz eleganckie, dobrze wykonane schody do przedpokoju to lepiej nie mogłeś trafić. Stolarnia Drewdom produkuje schody z drewna już od od ponad 3 dekad – usytuowana pomiędzy pięknymi lasami z szerokim dostępem do wysokiej jakości drewna. Jest to zakład rodzinny z wielkim doświadczeniem i praktyką. O schodach wiedzą wszystko! Tak duże doświadczenie ma przełożenie na jakość wykonania, trwałość drewna, czas pracy oraz doskonały kontakt z klientem.
Stolarnia Drewdom wykonuje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Teren działa firmy to wschodnia część kraju.

Z jakiego powodu schody drewniane są tak popularne? Drewno jest naturalnym materiałem, który nadaje wnętrzu ciepła i doskonale komponuje się z zielonymi ozdobami, szklanymi detalami, ceglaną ścianą, betonowymi wstawkami itd. Drewno jest wytrzymałe i pięknie wygląda, nawet po wielu latach. Świetnie wpasowuje się wkomponowuje się w najróżniejsze style wystroju wnętrz.

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, a także wejście na stronę www Drewdom, gdzie jest udostępniona galeria wykonanych realizacji.
Nazwa (Usługa)Schody z drewna wewnętrzne od producenta
Ogłoszenieprywatne
Dodano23.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię