Ogłoszenia

Ogłoszenia najróżniejsze!

[Firma] Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Najlepsza wypożyczalnia odkurzaczy czyszczących. Trudnimy się dzierżawą urządzeń do prania mechanicznego. W magazynie posiadamy odkurzacze piorące producenta Karcher. Oferowane urządzenia są co jakiś czas serwisowane.

W ofercie mamy urządzenia Karcher Puzzi 10/1. Razem z odkurzaczem otrzymujesz dwie końcówki: do prania tapicerki oraz do prania dywanów.

Jest szansa wynajmu na 1 dzień lub na weekend. Urządzenie można wynająć bezpłatnie w biurze firmy. Na terenie Warszawy i podwarszawskich miejscowości np. w Ząbkach czy Wołominie przywozimy i odbieramy ekstraktor bezpośrednio do mieszkania.

Powinno się czyścić tapicerkę zwykle raz na 12 m-cy. Dzięki częstemu praniu można zachować przyzwoity wygląd dywanu. W środku materiału zbiera się ogromna liczba bakterii. Oprócz tego brudna powierzchnia nie wygląda zbyt dobrze.

Profesjonalne przedsiębiorstwa z Warszawy zwykle zalecają pranie wykładzin metodą ekstrakcyjną. Skupia się na czyszczeniu tapicerki mieszaniną wody i detergentu. To prosta i wyjątkowo efektywna metoda, która równie dobrze sprawdza się w przypadku najbardziej uporczywych zabrudzeń.

Czy możliwe jest usunięcie rozmaitych plam z wykładziny? W zdecydowanej większości tak. Odpowiednio dobrana metoda w połączeniu z odpowiednim sprzętem oraz dobrymi proszkami czyszczącymi pozwala usunąć najbardziej ciężkie zabrudzenia, jakie psuły „look” kanapy.
Nazwa (Usługa) Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenie prywatne
Dodano 24.05.2021
Miasto Warszawa
Województwo Mazowieckie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię