[Firma] Kursy SQL


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Witamy w witrynie internetowej firmy Langolian. Przeprowadzamy kursy Microsoft SQL w bazie Oracle na trzech poziomach zaawansowania. Nasza bogata oferta zawiera profesjonalne kursy Microsoft SQL, Firebird SQL, MySQL, MariaDB zarówno dla osób początkujących w których osoba rozpoczynający pracę z MS SQL zapozna się z podstawami, takimi jak: znajdowanie , agregowanie , łączenie danych z wielu tabel, nabędzie umiejętności wstępnego projektowania baz danych, na sporządzaniu raportów i bilansie danych kończąc , poprzez MS SQL w Oracle średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla osób , którzy już teraz pracują w języku SQL , lub programują w innych językach programowania i chcą uzupełnić luki w wiedzy o motywy związane z łączeniem tabel, łączeniem efektów kilku zapytań select i kreowaniem podzapytań, kończąc na poziomie zaawansowanym dzięki , któremu kursant pogłębi wiedzę z obszaru tworzenia zaawansowanych raportów i analiz , co da podstawy do kierowania użytkownikami i podmiotami bazy danych, a także do dokonywania operacji na dużych zestawach danych. W przyszłości przełoży się to na szybsze i sprawniejsze wykorzystanie możliwości MS SQL-a

Jeśli nie wiesz od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś rozpocząć szkolenie SQL , napisz do nas e-mail-a , a wyślemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego trenera , pozwoli nam zaproponować Ci od którego poziomu zacząć szkolenie .
Na naszej stronie znajdziecie szkolenia z programowania w języku PL/SQL w środowisku bazy danych Oracle jak również kurs Administracja bazą danych Oracle.

W witrynie Langolian znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące programów oraz terminów poszczególnych szkoleń . Kursy MS SQL prowadzone są w trybach otwartym , zamkniętym oraz zdalnie, w zależności od potrzeb Klienta i ilości zgłoszonych osób . Szkolenia SQL w Oracle prowadzimy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Gdańsku , Bydgoszczy Lublinie, Częstochowie . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do siedzib naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i szczegóły możemy dostosować do potrzeb i poziomu zgłoszonych uczestników.

W przypadku gdy brak czasu ogranicza Państwu możliwość dojazdu na szkolenie otwarte , zachęcamy do zapisania się na szkolenia w formie zdalnej (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą prowadzącego - kamera nie jest wymagana) forma szkoleń zdalnych niczym się nie różni od kursów SQL twarzą w twarz . Prowadzący cały czas udostępnia ekran swojego laptopa , natomiast kursanci w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa) Kursy SQL
Ogłoszenieprywatne
Dodano30.09.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię