Ogłoszenia

Ogłoszenia najróżniejsze!

[Firma] Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się naprawdę nadzwyczaj właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich szukających znawców z górnej półki.
Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W ogromnej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu i trafne postawienie diagnozy. Grono ekspertów, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje też pomoc takich zawodowców, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w ofercie placówki.
Placówka wykonuje szereg badań diagnostycznych, wśród których dostępne są także te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to wyłącznie część badań, jakie w szpitalu wolno zrealizować. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ofercie posiada szpital.
Lecznica specjalizuje się nie tylko w diagnostyce oraz leczeniu, niemniej jednak także rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, doświadczonych rehabilitantów. W placówce stosowana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka dysponuje najnowocześniejszym ekwipunkiem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: sprawną diagnostykę i efektywne leczenie. Personel troszczy się o to, żeby pacjenci czuli się w zasadzie komfortowo.
Nazwa (Usługa)Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano30.11.2023
MiastoPoznań
WojewództwoWielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię